יום עיון למנהלי משאבי אנוש בנושא מיתוג.

היה יום פורה, מעניין ותמיד טוב לפגוש קולגות בעולם משאב אנוש והדרכה .ראיתי בימי חיי מרצים רבים ברמות שונות ובתחומים שונים אבל היום תפסה את עיני הרצאה אחת שאם אתם רואים פעם פרסום לגביה תזכרו שהמלצתי ותלכו לשמוע..
שי גולדן – סיפור חיים מרתק עם כל כך הרבה אתגרים משברים ואובדן דרך מסופר בחן רב, בהומור ובגובה העיניים. לא אספר את הסיפור כי הוא ארוך ורק אקלקל אבל 2 מסרים לטעימה :

א. המקום של לתת את כוח ההחלטה לילד שלנו :
כילד שגדל בבית יתומים הוא נקלע לסיטואציה מול הורים מאמצים פוטנציאלים ומה ששבה את ליבו כילד בן 6 בהורה המאמץ שבסוף השיחה אמר לו "מה שתחליט אקבל בהבנה" המקום הזה שילד בן 6 מקבל מקום של מי שדעתו חשובה ויש מבוגר שמאמין שיחליט נכון הוא מקום עוצמתי וכדאי שנזכור זאת.

ב. מהמקום הכי נמוך שהגיע אליו שי מעביר את המסר הבא (במילים שלי):
לכל אחד יש משקעים, חבילות, סיפורים ועוד שהוא יכולים להוות את ה"נרטיב" שתמיד יצדיק את למה לא ניתן או לא אפשרי לנו כי רק אם הייתי עושה א או לא היה קורה לי ב.. הייתי מגיע לשיאים 

אומר שי : נסו לשים את הסיפור מתוך החלטה בצד רק ל5- 6 שעות ותראו שאפשר להסתדר גם בלי ה"פטור" הזה שנתנו לעצמינו.סוג של "לעשות שולם" עם עצמינו..

**
תודה לשי על הרצאה מרתקת, סוחפת, מקפיצת קצב עם בסיס סיפורי מצוין המוגשת באופן מלוטש עם כל ארגז הכלים התקשורתי שיש באמתחתך.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים נוספים

בלוג

קרנות השתלמות "זנב"

קרנות השתלמות "זנב"יש כמה "אמרות שפר" מוכרות בנושא קרן השתלמות1. קרן השתלמות לא פודים2. קרן השתלמות היא מקלט מס/מחסן חירום3. במקרה הצורך לא פודים- ככל

קרא עוד »