העולם גדול ופתוח

אבל לאן בדיוק הולכים? נומרולוגיה היא כלי אבחוני מדויק, שיכול לעזור לכם למצוא את הדרך אל המימוש העצמי שלכם. עוד רגע מגיעה הפרישה. נכנסתם לצבא צעירים,
ואתם יוצאים ממנו בוגרים, מנוסים, אחרים. אתם לא רק עוזבים מקום עבודה, אלא צורת חיים.

השינוי מקיף להפליא: הוא קשור למקום המגורים שלכם, לחברים שלכם, לשותפות שלכם בחיי המשפחה, אפילו לזוגיות. אתם, אין מה לדבר, הולכים להיות אנשים חדשים.
נכון, תם פרק בחייכם. פרק חשוב. פרק ארוך. פרק שהשקעתם בו את המיטב שלכם. אבל – וכאן בא האבל הגדול – צריך לזכור שזה רק פרק אחד בסיפור הארוך והמרתק שנקרא "החיים שלכם". עכשיו הגיע הזמן לכתוב את הפרקים הבאים. בניגוד לאנשים אחרים בני גילכם, יש לכם פריבילגיה שאין כמוה: אתם יכולים להמציא את עצמכם מחדש. אתם לא חייבים להיצמד לשום כלל שהחזיק אתכם קודם: הכל פתוח, מלא אפשרויות ומחכה רק לכם. בדיוק כמו כשהייתם בני 18 – רק שהפעם יש לכם ניסיון, ידע, בגרות. אבל – והנה בא עוד "אבל" ענקי – החלל הפתוח הזה גם מאיים. הלא ידוע לא רק מבטיח, אלא גם מעורר חששות. הצד השני של הניסיון שצברתם הוא הזמן והגיל: בגיל 45 או 50 אין כל רצון לבזבז זמן מיותר על התלבטויות, ניסוי וטעייה. אתם רוצים להגיע למטרה, ולהגיע אליה עכשיו. אבל איך תדעו מהי המטרה? מה מתאים לכם, מה יגרום לכם הנאה וסיפוק? זה הזמן להשתמש בכל הכלים שתוכלו להניח עליהם יד. וכאן נכנסת לתמונה הנומרולוגיה: כלי אבחוני מדויק, שיכול לשרטט לכם מפת דרכים למימוש עצמי ולהגשמה עצמית.

נומרולוגיה: המדע של פיתגורס
נומרולוגיה, או "תורת המספרים", היא שיטת אבחון בעלת מסורת רבת שנים. הממציא הראשון שלה היה כנראה המתמטיקאי היווני פיתגורס (ההוא ממשפט פיתגורס). באמצעות חישובים שונים של מספרי תאריך הלידה, הנומרולוגיה מאבחנת את האדם, את יכולותיו, כישוריו וחוזקותיו, ויכולה לנבא את הכיוונים שאליהם ירצה להגיע בחייו. בהיותה מדויקת ולא מיסטית, הפכה הנומרולוגיה לכלי נפוץ שבו משתמשים מכוני הכוונה תעסוקתית, מבחני מיון לעבודה, יועצים זוגיים ועוד.

הנומרולוגיה עוסקת באבחון בכמה תחומים עיקריים:
א. תכונות האדם: באמצעות תאריך הלידה, נומרולוג מומחה יכול לחשוף את תכונותיו הגלויות והנסתרות של אדם. הוא יכול לגלות מה יהיו החוזקות העיקריות שלו, מה התחומים שבהם קשה לו ביותר, ואפילו כיצד הוא ייטה להתנהג בזמן לחץ. כך, היא יכולה לאבחן מהם המקצועות המתאימים ביותר לאדם; היכן יהיה לו יתרון על כל המתחרים, היכן הוא ימצא את הסיפוק המקצועי הרב ביותר.
ב. מסוגלות חברתית. הנומרולוגיה חושפת כיצד האדם מתנהג בחברה, האם הוא אינדיבידואליסט או "חיה חברתית", האם הוא מנהיג או נגרר, מתבודד או מסמר חברתי. כך, הנומרולוגיה יכולה להראות, למשל, אם עדיף לאדם לעבוד בחברה קטנה או גדולה, כעצמאי או כשכיר, לעבוד לבד או בצוות, לגור בכפר קטן או בעיר גדולה, בדירה או בבית צמוד קרקע.
ג. זוגיות. הנומרולוגיה יכולה למפות באופן מקיף את חיי הזוגיות של אדם: היא יכולה לומר באילו אנשים הוא יתאהב, מה יהיה לו קשה בקשר, ואפילו מתי יתרחשו משברים בחיי הנישואים שלו – ומה יכול לפתור אותם.
ד. הזדמנויות כלכליות ואחרות. דרך חישובים מסוימים, יכולה הנומרולוגיה להראות אילו הזדמנויות תעסוקתיות, כלכליות וזוגיות יופיעו בחייו של האדם. כך, ניתן לעזור לו לזהות את ההזדמנות ולקפוץ עליה.
ה. עיתויים וזמנים מתאימים. לנומרולוגיה יש יכולת לומר לא רק מה נכון לעשות, אלא גם מתי נכון לעשות זאת. כך, נומרולוג מומחה יכול לומר מתי נכון להשקיע ומתי להתרחק מענייני כספים, מתי טוב לעבור דירה ומתי מוטב להישאר בבית, ואפילו מתי גובר הסיכוי למציאת אהבה חדשה או להצלחת כניסה להריון.

הנומרולוגיה אינה מבוססת על מזלות וכוכבים, אלא על מספרים ברורים וידועים: מספרי חייו של האדם. דרכם, יכול נומרולוג מומחה לצייר מפת דרכים כוללת, ולעזור לפונה אליו להגיע לתכנית כוללת לחיים טובים יותר, מלאי אתגרים, עניין והצלחה.

דב גרגור, פורש צה"ל ונומרולוג מומחה, מציע אבחון נומרולוגי מקצועי וליווי אישי בתקופה המורכבת של הפרישה מצה"ל: התמודדות עם שינויים בתקופת המעבר, התמודדות עם שינויים באיזון המשפחתי, עם חרדות ועם אי וודאות כלכלית.

האבחון והייעוץ האישי במימון מלא של מחלקת פרישה!( לפורשים בלבד) -בהצלחה!!

לפרטים וקביעת תור: פנה אלינו כעת!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים נוספים

בלוג

CV (קורות חיים) ב360 מעלות

כידוע מידי חמישי מזה כמעט 12 שנים אני מקיים יום קבלה בקהילה ללא עלות, באהבה וכמה פעמים שכל אחד/אחת צריכיםהפורש/ת הצעיר/ותיק יכולים לבחור האם ירצו

קרא עוד »
×