ארגז כלים לבחינת השקעות בארה"ב נדל"ן

עם הפרישה מצה "ל רבים מחברינו מחפשים השקעה מעבר לים, תשואות נהדרות וביטחון בבעלות על נכס ניתן למצוא כמה שנים בארצות הברית. עם זאת- לא מעט חברים פונים ומספרים שנפלו לעסקאות "עוקץ" או לחוסר מקצועיות של מתווכים ישראלים שגרמו נזק כספי ומפח נפש.המאמר המצורף מאפשר לכם כניסה לאתרים רשמיים של המששל ואחרים שיאפשרו לך לבדוק לבד ובקלות יתרה את כדאיות העסקה שהציעו לך!

10 דברים חשובים שחיוני לבדוק לפני השקעה בנדל"ן בארה"ב

השקעה בנדל"ן בארה"ב מהווה כיום הזדמנות לשילוב מנצח של תשואה שוטפת גבוהה, פוטנציאל לעלית ערך ויצירת אקויטי מיידי של עשרות אחוזים כרווח יזמי, אך גם פוטנציאל להפסד של מלוא ההשקעה- והכל בהתאם לידע של המשקיע, כאשר המשוואה ידע= כח =כסף נכונה במיוחד בתחום זה. בדיקה בסיסית של ההצעה המוצעת על בסיס כתובת הנכס יכולה להיות ההבדל בין השקעה טובה להשקעה כושלת, כשארה"ב מאופיינת במידע רב ערך שימושי רלוונטי.

להלן ריכזנו מספר נושאים חשובים שחיוני לבדוק לפני ביצוע ההשקעה:

1. נתוני הסביבה- בדיקה מקפת של רמת הציות לחוק, רמת החינוך, נתוני תעסוקה ותפוסה, באתר homefacts.com, המאפשר גם קבלת דו"ח מפורט על הפשיעה באזור, כמות עברייני מין מורשעים באזור, בתים מעוקלים וכו, ושימוש במפה אינטראקטיבית להצגת הנתונים על המפה.

2. נתוני סביבה נוספים- של התפלגות משק הבתים, הגידול באוכלוסיה, נתונים דמוגרפיים, אי תפוסה ועוד, באתר onboardnavigator.com וכן city-data.com

3. מידע כללי על הנכס שנת בניה, פרמטרים בבניה, האזור, עסקאות קודמות, הסטוריה של הנכס, מידע על נכסים בשכונה והערכת שווי כללית מאד של הנכס באתר הנדל"ן הכללי Zillow.com ובאתר Trulia.com ניתוח מחירים השוואתי ראשוני, ולמשל באתר realestate.com .

4. ניתוח ראשוני של מחיר שכירות, המאפשר הזנת כתובת הנכס, מחיר השכירות המבוקש ומספר חדרי השינה, באתר rentometer.com.

5. נתוני בתים בכינוסי נכסים, ובין היתר מספר הבתים המעוקלים, בתים לפני עיקול, מכירות פומביות וכו, באתר realtytrac.com.

6. מידע סטטיסטי רשמי על האזור, באתר מפקד האוכלוסין האמריקאי, המקביל ללשכה המרכזית לסטטיסטיקה בישראל, באתר census.gov.

7. חישוב ראשוני של הוצאות הנכס, בצורה ידידותית וקלה, באתר finestexpert.com.

8. נתוני השכונה, תוך פירוט האוכלוסיה, הכנסה, מאפייני השכונה, אחוזי עליית הערך הממוצעת וכו, באתר neighborhoodscout.com וכן usa.com.

9. קירבה למוקדי עניין -קריטי לאמרקאי הממוצע! אתר המנקד את הנכס על פי מיקמו מבתי ספר מרכזי קניות וכו walkscore.com.

חברי "ביטחונט" זכאים לבחינת כל נכס בארה"ב חינם, ללא תשלום !

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פוסטים נוספים

בלוג

קרנות השתלמות "זנב"

קרנות השתלמות "זנב"יש כמה "אמרות שפר" מוכרות בנושא קרן השתלמות1. קרן השתלמות לא פודים2. קרן השתלמות היא מקלט מס/מחסן חירום3. במקרה הצורך לא פודים- ככל

קרא עוד »